KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12746013

nr 1274 6013

C Göran Karlsson

(f. 1944), Sverige

Teckning, "Slav". Signerad, daterad -77. Bladets mått: 30x23

Kondition: bladet löst

C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.

måndag 9 september 2019
kl 19:59:38

C Göran Karlsson

Läs mer om C Göran Karlsson